ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

140000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
0.24%

330UAH

ЗІБРАНО

Слухові апарати для слабочуючих людей зі значною втратою слуху

Слуховий апарат – невід’ємна частина життя людей з вадами слуху, без якого складно перебування як в соціумі, так і в світі в цілому. Без вушних протезів світ навколо стає тишею – немає ні співу птахів, ні шелесту листя. У той же час небезпечно виходити на вулицю – не можна почути звук під’їжджаючих позаду машин і криків попереджень. Навіть спілкування з друзями без них не є легкою справою.

Апарати підсилюють одержуваний з зовнішнього світу звук до рівня втрати слуху. Чим більше втрата слуху, тим потужніше апарат потрібен. Але одне лише посилення спотворює, а сприйняття не представляє собою можливе. Ситуацію виправляє мініатюрний комп’ютер, який обробляє і робить звук реалістичних, наскільки це можливо. Слабочуючі не чують справжні звуки – тільки оброблені комп’ютером.

Слухові апарати створені для щоденної безперебійної роботи. Але схильні до зносу: неодноразове включення, перебування в умовах високої і низької температур, накопичення вологи, сильні вітри, пил, потіння і т.д.. З часом вони дають про себе знати – вихід з ладу, виникнення неприємних перешкод, втрата первісної якості звуку так, що поняття “ремонт” для них не буде працювати, тільки “заміна”. З тієї причини слухові апарати змінюються через кожен 5 років, а максимально можливий термін експлуатації – до 10-ти років.

Однак, не всім по кишені придбання нових слухових апаратів через кожен період часу тоді, як час і увага йдуть на ремонт. Це обійдеться дорожче, ніж придбання. Проект допоможе слабочующих людям заново почути, насолодитися співом птахів і вільно спілкуватися.

Старт проекту з 06.25.2017 року

error: