ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

140000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
0.99%

1380UAH

ЗІБРАНО

Слухові апарати для слабочуючих людей зі значною втратою слуху

Слуховий апарат – невід’ємна частина життя людей із вадами слуху, без якого складно уявити як перебування в соціумі, так і життя в сучасному світі в цілому. Без вушних протезів світ навколо огорнений тишею – немає ні співу птахів, ні шелесту листя. У той же час, небезпечно виходити на вулицю: не можна почути звуку під’їжджаючих ззаду машин і криків попереджень. Навіть спілкування з друзями без них не є легкою справою.

Апарати підсилюють одержуваний з зовнішнього світу звук до рівня втрати слуху. Чим серйозніша ступінь втрати, тим потужніший апарат потрібен. Але одне лиш посилення сильно спотворює звук, а сприйняття стає майже неможливим. Ситуацію виправляє мініатюрний комп’ютер, який обробляє звук та робить його настільки реалістичним, наскільки це взагалі можливо. Люди з серйозними вадами слуху не чують справжніх звуків, тільки оброблені комп’ютером.

Слухові апарати розраховані на щоденну безперебійну роботу, але схильні до зносу: неодноразове включення, перебування в умовах різних температурних режимів, накопичення вологи, сильні вітри, пил, спітніння і т.п. З часом зовнішні впливи дають про себе знати – вихід з ладу, виникнення неприємних «перешкод», втрата первісної якості звуку до того стану, що ремонт для апаратів стає неефективним чи взагалі марним. Рятує лиш заміна. З цієї причини слухові апарати мали б змінюватись кожні 5 років, а максимальний термін їхньої експлуатації складає до 10 років.

Однак, не всім «по кишені» часте придбання нових слухових апаратів тоді, коли час і увага йдуть на ремонт старих. Насправді ж, це обходиться дорожче, аніж купівля нових апаратів. Проект допоможе слабкочуючим людям знову почути світ, насолодитись співом птахів та поверне вільне спілкування з оточуючими.

Старт проекту з 25.06.2017 року

error: