ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

30000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
8.13%

2440UAH

ЗІБРАНО

Очистка водойм

Хто б і як не сперечався, але всі ми – невід’ємна частина природи. Саме їй ми зобов’язані тим, що можемо дихати чистим повітрям і насолоджуватися справжньою красою. Що може бути прекрасніше прогулянки парком? Ніщо так не дарує відчуття гармонії, спокою та умиротворення, як прогулянки на свіжому повітрі біля води. Сам з цієї причини ми запускаємо програму допомоги в очищенні водойм.

На жаль, майже всі водойми мають тенденцію до забруднення. Причому забруднювати їх можуть як природні «відходи», так і різноманітні побутові відходи життєдіяльності людини. Під природними мається на увазі опале листя, гілки дерев, пух з тополь, пилок квітучих рослин та навіть мул. До побутових ж можна віднести обгортки, поліетиленові пакети, недопалки, пляшки і т.п. Як перші, так і другі «відходи», згубно впливають на екосистеми водойм. З плином часу вони починають гнити, і вода через це вкривається масляною плівкою, стає каламутною, з’являється неприємний запах… А біля такої водойми прогулянка стає не такою вже й гарною і не приносить того задоволення.

Програма очищення водойм стосується кожного, не будемо ж байдужими до природи, адже вона – наша матір, яка зараз надзвичайно потребує нашої допомоги.

Програма з очищення водойм стартує з 01.05.2017 р, прийом заявок ще відкритий.

error: