ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

25000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
17.4%

4350UAH

ЗІБРАНО

Допомога бідним сім’ям з дітьми

Важко подолати тендітну межу бідності сім’ям з дітьми або сім’ям, в яких є лише один з батьків. Так само й в родинах, де люди не можуть знайти роботу, тому доводиться виживати на виплати соціальних служб; або заробітної плати просто недостатньо, щоб покрити всі потреби родини.

Такі родини звикли жити скромно, але ніхто не застрахований від форс-мажорів. Хтось захворів або втратив роботу, остаточно зіпсувалась остання пара взуття чи зламався побутовий прилад – кожна з таких буденних ситуацій стає справжньою катастрофою, адже гроші на це не передбачені. Будні родин такі, що в ХХІ столітті жінки досі перуть білизну вручну, а в домі немає навіть холодильника. Накопичити на нові речі не виходить,  купити в розстрочку не дозволяють правила. Сім’ям, які втрапили в біду, насправді потрібно зовсім трохи, щоб спертись і подолати кризу.

Також неабияк потребують підтримки ті заповзятливі жінки, які полишають своїх чоловіків-тиранів чи п’яниць і готові почати нове життя, одні з дітьми, але знову впираються у фінансове питання – коштів на це в них найчастіше немає. Однак є й родини, в яких батьки не в змозі взяти на себе відповідальність на життя та здоров’я дітей, не вмотивовані та не можуть приймати відповідальні рішення, щоб змінити ситуацію. Проте їхні діти все одно люблять батьків такими, якими вони є. І щасливе дитинство для них можливе лише в колі близьких та рідних людей.

Закликаємо підтримати бідні родини з дітьми, заради майбутнього. Дитинство має бути щасливим, діти не мають страждати, а батьки – почуватись винними перед своїми нащадками.

МБФ «Відчути серцем», ретельно досліджуючи кожен випадок, надає підтримку в придбанні необхідних речей або подоланні складних ситуацій з коштів, зібраних пожертвами.

error: