ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

35000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
1%

350UAH

ЗІБРАНО

Допомога бідним сім’ям з дітьми

Важко подолати тендітну межу бідності сім’ям з дітьми або сім’ям, в яких тільки один батько. Сім’ї, в яких людям важко знайти роботу, тому сім’я живе на допомогу, або плата за роботу недостатня для потреб сім’ї.

Такі сім’ї звикли жити скромно, але якщо трапляється щось непередбачене – хвороба, втрата роботи, порвалися чоботи або зламалося яке – небудь устаткування, це катастрофа, тому, що гроші на це не передбачені. Будні сімей такі, що мами білизну перуть вручну, холодильника теж немає. Накопичити на нові речі не вдається, купити в розстрочку можна. Сім’ї, які потрапили в біду і потрібно тільки трохи, щоб спертися і подолати кризу.

Однак сім’ї, в яких батьки не в змозі взяти на себе відповідальність за життя, не мотивовані і не можуть приймати відповідальні рішення, щоб її змінити. Діти люблять батьків такими, якими вони є, і для кожного з дітей щасливе дитинство можливо тільки в сім’ї. Підтримка часто потрібно також і тим заповзятливим жінкам, які покидали своїх чоловіків тиранів або п’яниць і готові почати нове життя, одні з дітьми, але коштів на нове життя найчастіше немає.

Закликаємо підтримати бідні сім’ї з дітьми, для того. щоб діти не страждали і батьки не відчували себе винуватими перед своїми дітьми.

МБФ “Відчути серцем”, оцінюючи кожен випадок окремо, з коштів, зібраних пожертвами, надає підтримку в придбанні необхідних речей або в рішенні складних ситуацій.

error: