ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

9000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
84.67%

7620UAH

ЗІБРАНО

Допомога ліками

В нашому житті хвороба зазвичай підкрадається раптово і несподівано, перевертає життя догори дригом. Ослаблена хворобою людина вразлива й беззахисна, потребує підтримки та допомоги.

Найчастіше питань стає більше, ніж відповідей. Що робити? Чи я вилікуюсь? Чи не втрачу роботу? Як сказати близьким про хвороби? Що буде з дітьми, якщо я помру? Життя набуває іншого забарвлення. Лікарні, аналізи, консиліуми лікарів, аптеки та ліки.

Ситуація, коли ти захворів на важке та серйозне захворювання, на жаль, йде рука під руку з потребами для родини. Планові операції за кордоном – найчастіше платні. На жаль, біль не показник, щоб провести операцію невідкладно за державний кошт. Якщо в людини немає заощаджень, або родина не може дозволити собі такі витрати – доводиться роками терпіти біль, приймати знеболювальні засоби, наносячи і без того ослабленому організму непоправної шкоди.

Часто людина не має достатніх коштів для придбання відповідних медикаментів або на необхідну реабілітацію, що призводить до повної непрацездатності. Щороку лави інвалідів в Україні поповнюються на понад 10 тисяч осіб.

Життя цих людей настільки обмежене, що похід в магазин по хліб або відвідування туалету настільки ж неможливі, як для більшості людей подорож у космос, оскільки рухи обмежені та немає можливості жити без підтримки оточуючих.

МБФ “Відчути серцем” надає допомогу в лікуванні та реабілітації тяжкохворих людей, приймаючи індивідуальні прохання.

error: