ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

50000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
1.24%

620UAH

ЗІБРАНО

Домопога ліками

В нашому житті хвороба підкрадається раптово і несподівано, перевертає життя догори ногами. Хворі ми вразливі й беззахисні, потребуємо підтримки.

Найчастіше питань більше ніж відповідей. Що робити? Вилікуюсь я? Чи не втрачу роботу? Як сказати близьким про хвороби? Що буде з дітьми, якщо я помру? Життя набуває іншого забарвлення. Лікарні, аналізи, консиліум лікарів, аптека та ліки.

Ситуація, коли ти захворів важким захворюванням, на жаль, йде рука об руку з нуждами для сім’ї. Планові операції в країнах, послуга платна. На жаль, біль не показник, щоб операцію провести в невідкладному порядку на кошти держави. Якщо у людей немає заощаджень або родина не спроможна, вони роками терплять біль, приймають знеболюючі засоби, наносячи шкоду органаму.

Часто людина не має достатніх коштів на придбання відповідних медикаментів або відповідної реабілітації, що приводить людину до непрацездатності. Щороку лави інвалідів поповнюють понад 10 тисяч жителів.

Життя цих людей настільки обмежена, що похід в магазин за хлібом або відвідування туалету так само неможливо, як більшості людей подорож в космос, так як рухи обмежені і немає можливості жити без підтримки оточуючих.

МБФ “Відчути серцем” надає допомогу в лікуванні та реабілітації тяжкохворих людей, приймаючи індивідуальні прохання.

error: