ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

250000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
0.1%

250UAH

ЗІБРАНО

Проект Сердечка

У сердечках дітей живе надія, що вони стануть такими, як ровесники – знайдуть нових друзів, зможуть разом з ними бігати і грати, потай пустувати і порадувати батьків добрими справами.

Є діти, для яких це лише надія. Хвороба вразили їх, позбавляє радості руху – дитячий церебральний параліч, яких часто супроводжує епілепсія або інше рідкісне вроджене захворювання, або травма, отримана протягом життя, з наслідками якої доводиться миритися все життя.

Дитячий церебральний параліч – поширений діагноз, поставлених в світі, ці діти складають більшу кількість дітей інвалідів.

У сім’ях радість народження дитини затьмарило звістка про захворювання, яке буде супроводжувати дитину все його життя. Передчасні пологи або родова травма – часті випадки виникнення діагнозу дитячий церебральний параліч. Часто хвороби супроводжуються судомами, викликаними епілепсію. Дітям можуть допомогти реабілітації в спеціалізованих оздоровчих центрах. Раз на рік дитині надається підтримка держави для відвідування реабілітаційних центрів, однак цього недостатньо.

Батьки не здаються, а борються за діток і шукають нові можливості допомогти. Батьки разом з медиками приймають рішення про відповідний метод лікування і реабілітацію.

Для поліпшення здоров’я якості життя цих дітей необхідні регулярні лікувальні та реабілітаційні заходи.

Жертвуючи цим дітям, Ви допомагаєте виконати дитячі мрії і даєте відчути, що їх доля не байдужа. Допоможемо їм!

error: