ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

15000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
35%

5250UAH

ЗІБРАНО

Проект Сердечка

У сердечках дітей живе надія, що вони стануть такими, як ровесники – знайдуть нових друзів, зможуть разом із ними бігати й грати, потай пустувати і радувати батьків добрими справами.

Є діти, для яких це – лише надії. Хвороба, що вразила їх, позбавляє радості руху. Мабуть, кожен чув про дитячий церебральний параліч, який часто супроводжується епілепсією або іншими рідкісними захворюваннями. Передчасні пологи або родова травма – часті причини виникнення в дитини саме цього страшного захворювання. Такі самі наслідки може спричинити і травма, отримана випадково, але з критичними наслідками, що супроводжуватимуть протягом всього життя.

Дитячий церебральний параліч – поширений діагноз, серед дітей-інвалідів світу, саме таких – найбільше.

У великій кількості сімей радість народження немовляти затьмарена звісткою про захворювання, що супроводжуватиме дитину протягом всього життя. Часто хвороба супроводжується судомами, викликаними епілепсією. Таким дітям допомагають неодноразові курси реабілітації в спеціалізованих оздоровчих центрах. Раз на рік кожній хворій дитині надається підтримка від держави для відвідування реабілітаційних центрів, однак цього недостатньо.

Батьки не здаються, а борються за діток і шукають нові можливості допомогти, щоразу приймаючи із медиками рішення про методи лікування та реабілітацію.

Для поліпшення здоров’я та якості життя цих дітей, необхідні регулярні лікувальні та реабілітаційні заходи.

Жертвуючи цим дітям, Ви допомагаєте виконати дитячі мрії і даєте відчути, що їх доля не байдужа. Допоможемо їм!

error: