ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

21000UAH

НЕОБХІДНО
ПРОГРЕС
35.16%

7383UAH

ЗІБРАНО

Реабілітація після інсульта

Інсульт – це хвороба, яка наздоганяє раптово та перевертає життя пацієнта, його родини та всіх близьких. До того ж, у більшості пацієнтів після інсульту ще тривалий час зберігаються порушення здоров’я та знижується якість життя. Часто це пов’язане з втратою працездатності, через яку доводиться відмовлятись від суспільного життя та попереднього рівня добробуту.

Потреби пацієнтів з інсультом різні.

Це і люди, яким частину життя доведеться прожити прикутим до ліжка й залежним від прихильності, посмішки, а часто – фінансового становища доглядаю чого за ними.

Також це можуть бути пацієнти, в яких внаслідок інсульту паралізована якась частина тіла або кінцівка. Одні потребують догляду, функціональних ліжок та протипролежневих матраців, інші – інтенсивної фізіотерапії та ерготерапії.

Пацієнтам доводиться вчитись жити заново.

Одужання після інсульту – непроста справа. Ці люди втратили працездатність, а зменшеному сімейному бюджету витрати на хворого, що переніс інсульт – просто непосильні.

Проект допоможе людям, які перенесли інсульт, покрити витрати на догляд, реабілітацію, а в окремих важких випадках – функціональні ліжка та протипролежневі матраци

Не будемо байдужими. Допоможемо оточуючим!

error: