ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

Жителів України запрошують долучитися до п’ятої хвилі флешмобу #letshelpbabusya

23 липня в Україні проходитиме п’ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya, раніше #letshelpbabushkas.

Мета флешмобу: привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України.

Близько 300 тисяч пенсіонерів України щомісяця отримують мінімальну пенсійну виплату 1564 гривні. Молодій родині цих коштів вистачає на кілька закупок в супермаркетах, або на один похід до ресторану. Але бабусі й дідусі повинні зі своєї пенсії оплатити комунальні послуги, придбати продукти, ліки.

Долучитися до флешмобу запрошують небайдужих людей з будь-яких куточків України. Участь у флешмобі традиційно візьмуть відомі люди, лідери думок та громадські активісти. В попередніх флешмобах брали участь Дар’я Малахова, Ольга Навроцька та Санта Дімопулос.

Як стати учасником:
Варіант 1: зареєструватися за посиланням та стати волонтером www.bit.ly/letshelpbabusya5
Отримати брендовану футболку волонтера акції #letshelpbabusya і чергувати у вівторок 23 липня в одному з магазинів. Літнім відвідувачам, волонтер пропонує докомплектувати кошик (покласти те, що бабуся чи дідусь давно мріяли купити, але не могли собі дозволити). Волонтери оплачують покупку коштами МБФ Let’s help або, за бажанням, з власного гаманця.
Середній чек складає 220 – 250 грн.

Варіант 2: оплатити покупки.
Якщо у вас немає можливості долучитися до флешмобу особисто, ви можете оплатити покупки, перерахувавши кошти онлайн: www.letshelp.com.ua/campaign/p-yatyj-fleshmob-letshelpbabusya.

Долучайтесь до флешмобу! Робімо добро разом!

Довідка:
Флешмоб проводить МБФ Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 450 волонтерів з усієї країни: Чернігова, Дніпра, Житомира, Хмельницького, Запоріжжя, Херсону, Кривого Рогу, Черкас, Одеси, Львову, Полтави та інших міст. Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 300 000 грн.
Засновники МБФ Let’s Help покривають всі адміністративні витрати фонду. 100% благодійних внесків фонд витрачає на реалізацію благодійних програм «Гідна старість», «Універсальне середовище», флешмоб #letshelpbabusya та інших.

error: