ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

Семінар «Характер дитини»

З 9-го по 11-те жовтня 2017 р. в Університеті менеджменту освіти за участю ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія» пройшов семінар «Характер дитини» для вчителів та вихователів. Темою семінару було висвітлення проблеми формування характеру дитини в сучасних умовах, прищеплення їй базових цінностей.
Формування характеру людини відбувається поступово, за багато років наставництва і практики. Коли дитина потрапляє в школу, до батьків у цій роботі долучається вчитель. І відтепер вони разом задіяні в такій нелегкій, але при цьому важливій місії – у формуванні характеру, і як наслідок, особистості дитини.
Задача батьків, педагогів на цьому шляху – навчити наступне покоління базовим цінностям. Важливо, щоб діти мали змогу розвивати такі чесноти, як казати правду, бути шанобливими та доброзичливими.
Але якщо ми не визначимо чітко наші цінності й не будемо твердо їх дотримуватися, ми опинимося в ситуації, коли ми компрометуємо наші найкращі наміри або поводимося невідповідно до них.
Прояснення цих складнощів дозволяє глибше усвідомити цінності, які формують характер, потрібний нашим дітям та учням для життя в такі непрості часи, як зараз.

Марія Валевська

error: