ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

Стань донором крові!

Цієї п’ятниці, 13 жовтня, у Дніпровському районі міста Києва Товариство Червоного Хреста проводитиме щомісячну акцію «Стань донором крові». Долучитися до акції може будь-яка особа, що досягла повноліття. З собою обов’язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. МБФ «Відчути серцем» запрошує долучатись до благодійного донорства, адже:

  • Це корисно для здоров’я. Здача крові та плазми запускає автоматичні процеси оновлення та очищення організму, зменшує ризик серцево-судинних захворювань та укріплює імунітет. А усвідомлення зробленої хорошої справи ще й суттєво піднімає настрій.
  • Це рятує життя. Статистично, один донор за одну здачу крові може врятувати до трьох життів.
  • Це безпечно. Всі маніпуляції проводять спеціалісти Київського центру крові, професійно та виключно стерильним інструментом, а значить – повністю виключений ризик зараження.
  • Це безкоштовне обстеження. Вся донорська кров ретельно досліджується на ВІЛ, гепатити, сифіліс, групу крові, резус-фактор, а також проходить біохімічне дослідження.

Забір крові проводитиметься за адресою вул. Миропільська, 19 з 10:00 до 13:00. В якості заохочення, всім донорам надається звільнення від роботи або навчання на 2 дні (можна використати протягом року), а також компенсація на харчування – 73 грн.

Здача крові – відповідальна справа, тому потребує певної підготовки та ретельного дотримання правил. Для майбутніх та досвідчених донорів зручна інфографічна пам’ятка.

error: