ЗРОБИТИ ВНЕСОК HELP

Про фонд

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "Відчути серцем"

Міжнародна організація нового покоління, яка знаходиться на території України. Активна діяльність почалася в 2016 році.

Texto Alternativo

Долженко Анна Володимирівна.

Засновник
і автор плану благодійності

Фонд - недержавний, не прибутковий і створений на засадах добровільності та рівності членів, для реалізації цілей, передбачених Статутом фонду.

Наша місія

Наша місія – поширювати ідеї благодійності, допомагати нужденним, дарувати любов і турботу тим, хто цього потребує. Сучасний світ потребує добра як ніколи раніше, і поки ми можемо його дарувати оточуючим – ми будемо це робити. Кожен небайдужий може допомогти нашій діяльності, словом чи ділом. Головне – не бути байдужим до чужої біди та не закривати очі на очевидне зло.

Наша мета

Наша мета – привернути увагу світової спільноти до програм фонду, спрямованих на поліпшення життєвих умов незахищених соціальних груп, а також на вирішення проблем екології та підтримку бездомних тварин. Ми прагнемо залучити до благодійності якомога ширші суспільні кола та надати допомогу максимальній кількості дійсно потребуючих.


Благодійність Фонду спрямована на допомогу і захист незахищених соціальних груп: дітей-сиріт та дітей з порушеннями рухів; людей з вадами слуху або серця; бездомних тварин які залишилися без гідної уваги держави. В той же час, ми не оминаємо увагою й воїнів-захисників України, розробляючи та впроваджуючи програми з підтримки бійців АТО та підвищення загальної обороноздатності держави.

Для налагодження розвитку програм організації необхідне залучення іноземних фахівців і волонтерів, які б підтримали нашу ініціативу і створили гідні умови для наших дітей. Тому міжнародний благодійний фонд "Відчути серцем" налагоджує та розвиває міжнародні зв'язки, укладає відповідні угоди, а також бере участь у проведенні міжнародних заходів.

Наші реквізити

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІДЧУТИ СЕРЦЕМ»

БО «МБФ «ВІДЧУТИ СЕРЦЕМ»
ЄДРПОУ: 40891784
Р/P: 26001641079700
МФО: 351005
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРСИББАНК»

error: